• הרשם
NET.
NET.

09/05/2012 23:35:00
כתב מתחיל

נסקור בקצרה את עשרת הסיכונים הגדולים ביותר (נכון להיום לפי owasp) שיש להתייחס אליהם באבטחת יישום מובייל בפיתוח.
מחשבים >> תכנות >> כללי תכנות

19/01/2012 13:18:56
כתב מתחיל

מיקרוסופוט הוציאו תוסף לויזואל סטודיו שנקרא Visual Studio Achievements. התוסף הזה מאפשר לכם לקבל Achievements (בדומה למשחקים באקסבוקס) על דברים שאתם עושים בקוד שלכם ובויזואל סטודיו. לדוגמא, אם אתם כותבים קוד ביום שישי או שבת בערב אתם תקבלו את הachievement (שלא כיף לקבל אותו כל כך) הנקרא "Lonely" או אם תכתבו קלאס עם private, protected וinternal members תקבלו את הachievement שנקרא "Equal Oppertunist". כל achievement שתקבלו ירשם לפרופיל שלכם ותוכלו לחלוק אותו עם חברים בפייסבוק או בטוויטר, בקיצור, עושה את חוויית הקידוד לקצת יותר נחמדה.
מחשבים >> תכנות >> NET.

15/09/2011 17:54:32
כתב מתחיל

ClickOnce היא טכנולוגיה של מיקרוסופט שמאפשרת להריץ התקנה של אפליקצית WebForm או Console application בעזרת קליק אחד מהאינטרנט,מהרשת או מדיסק. ניתן לקבוע עדכונים ודרכים שונות לגשת לאפליקציה לאחר ההתקנה (מתפריט ההתחלה ומשולחן העבודה) אך לא נפרט על כך במדריך זה (מצורפים קישורים עם עוד מידע). מדריך זה רק יסביר כיצד להגדיר את האפליקציה כClickOnce application בכדי שניתן יהיה להתקין אותה בקליק אחד מדף אינטרנט , ללא הרצה ידנית של קובץ מהדיסק.
מחשבים >> אינטרנט >> כללי אינטרנט

19/06/2010 12:04:48
כתב מתחיל

נגמר המקום בדיסק של שרת ה- SQL שלכם ? יש סיכויי שהלוגים נפוחים. מדריך זה מסביר איך להפסיק את השימוש בקבצים אלה ולנקות אותם. שימו לב- הדבר ימנע יכולת שחזור מקבצים אלו (לבצע רק אם יש אמצעי גיבויי אחר!)
מחשבים >> אינטרנט >> בניית אתרים
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.