• הרשם
מחשבים
כל מה שרציתם לדעת בתחום המיחשוב, החל מידע בסיסי בהפעלת המחשב והאינטרנט ועד לשרתים, רשתות ותיכנות. תוכלו למצוא כאן מדריכים לעסקים ולמשתמשים האישיים.

20/06/2012 17:11:02
כתב מתחיל

בדפדפן ה-Safari של המק ישנה אופציה שימושית מאוד הנקראת "גלישה פרטית" (Private Browsing). אז מה זה בעצם גלישה פרטית? עיקרון זה מאפשר לך לגלוש באינטרנט מבלי להשאיר עקבות, לא נשמר דבר בהיסטוריה, מילוי אוטומטי או בחלון הורדות. בנוסף לא נשמר דבר בזיכרון המטמון. אפשרות זו שימושית במיוחד עבור מצבים רבים, במיוחד אם אתה במחשב ציבורי ועושה משהו פרטי, בודק את הדוא"ל או חשבון הבנק.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

20/06/2012 15:42:49
כתב מתחיל

איך למצוא כתובת IP של אתר לפי שמו
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

20/06/2012 10:22:35
כתב מתחיל

כל פעם שאתה משתמש ב-iCloud או iTunes לגבות את ה-iPhone או מכשיר iOS אחר, אנשי הקשר יגובו באופן אוטומטי עפ"י הגדרת ברירת המחדל . אם ברצונך לשמור גיבוי נוסף מחוץ ל- iTunes ו iCloud ללא ספק הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא עם פנקס הכתובות. פעולה זו תיצור קובץ vCard נייד המכיל את כל פרטי הקשר, זה יכול להיות מאוחסן בכל מקום בתור גיבוי ידני. ניתן גם לשלוח למכשירים אחרים לייבא טלפונים אחרים, מערכות הפעלה, לקוחות דואר אלקטרוני, ועוד.
אלקטרוניקה >> סלולר, טאבלטים וקוראי ספרים >> אייפונים ואייפדים (Iphone and Ipad)

10/06/2012 12:37:46
כתב מתחיל

נתקל בקשים בהפעלת FTP מובנה של windows ? ה IIS כולל אומנם בתוכו שרת קצבים מובנה אך מסורבל, איטי, קשה לניהול וגם עם באגים קטנים ומעצבנים התוכנה להלן היא ממש, אבל ממש פשוטה ובאמת לוקח כמה דקות עד שהיא מוכנה ומקונפגת לעבודה
מחשבים >> תוכנה >> כללי תוכנה

29/05/2012 19:19:16
כתב מתחיל

פייסבוק תתחיל בקרוב לאפשר למפרסמים להשתמש בתמונות שלכם לטובת פרסומות ! זוועת פרטיות ! בכל מקרה, המדריך הזה יסביר איך למנוע את זה.
מחשבים >> אינטרנט >> רשתות חברתיות

21/05/2012 16:17:11
כתב מתחיל

סמיילי פרטי גדול. תוכלו לעשות הכל רק בעזרת דף פייסבוק אחד! תמונה שלכם גדולה, תמונה של הכלב שלכם, קבוצת כדורגל\כדורסל... מגניב לא?
מחשבים >> אינטרנט >> פייסבוק (Facebook)

17/05/2012 20:40:25
כתב מתחיל

הנה מדריך איך לגלוש ב-surf ski לגלוש זה דבר ממש פשוט יש אנשים שלא יודעים איך ליגלוש ואז הם אומרים שזה חרא ולא טוב אבל כשיודעים לגלוש זה כיף מאוד ואתה מתחיל לשחק במפה הזאת קבוע! אז הנה: רואים שהמגלשה היא לשתי צדדים היא כזאתי משולשת. עכשיו הטעות הכי נפוצה ב-Surf/גלישה זה שאתם לוחצים על w/ישר בזמן גלישה! לא עושים את זה לא לוחצים w/ישר!!! כמובן שצריך ללחוץ אבל על: A/ שמאלה ו-D/ימינה. אם אתה בצד שמאל אז אתה לוחץ על A אם אתה בצד ימין אז על D. ותסתכלו שהוא לא נופל! אתם משתמשים בעכבר גם אם אתם רוצים להסתובב לאן שהוא... אם אתם חושבים שאתם לא תגיעו למקום כול שהוא לחצוץ על S/אחורה והוא אוטומתית ירד! אחרי שתלמדו לגלוש Surf/גלישה היה אחת המפות האהובות עליכם! המטרה ב-Surf/גלישה היא להשיג נשק לפני שאנשים יגיעו... בדרך כלל זה להשיג נשק. יש מפות שבהם אתה מקבל צלף אבל בכול זאת יש נשק יותר טוב מצלף והמטרה לקחת אותו ולהרוג את כולם. בהצלחה במפות סרף ותהנו. כמה מפות surf מוכרות: surf_ski surf_ninja surf_megawave surf_loop surf_waterun surf_egypt surf_green surf_green2 surf_green3
מחשבים >> תוכנה >> כללי תוכנה

15/05/2012 09:01:09
כתב מתחיל

ניתן להחביא הגדרות לא רצויות ב-System Preferences של המק מבלי להסיר אותם. אופציה זו יכולה להיות שימושית בכדי להגן על ההגדרות המחשב שלך מאורחים ילדים וכדומה, או על מנת להגביל "Users" מסוימים.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

15/05/2012 08:44:38
כתב מתחיל

אם אתה מוצא את עצמך משתמש ב- System Preferences מספיק פעמים , כדאי ליצור קיצור מקשים אוניברסלי על מנת לפתוח במהירות את לוח הבקרה. הנה איך לעשות את זה ב-Mac OS X:
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

13/05/2012 13:28:02
כתב מתחיל

מערכת בקרה hyperic היא אחת מהמערכות הנפוצות ביותר הקיימות. הגידול המשמעותי בהיקף השימוש הוא בין היתר רכישתה ע"י vmware ולכן המערכת גם מתאימה כיום לניטור מערכות מבוססות vmware מדריך זה ידריך אותך כיצד לחבר שרת חדש לממשק hyperic קיים
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מידע כללי בנוגע למערכות הפעלה
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.