• הרשם
מידע כללי בנוגע ליצירה
מידע נוסף בנוגע ליצירה.

01/08/2010 00:01:55
כתב מתחיל

המטרה בדומינו היא לרוקן את מלאי אבני הדומינו שברשותכם תוך כדי מניעה מהיריב לרוקן את שלו. קיימות הרבה גרסאות למשחק הדומינו אך זו גרסה טובה וקלילה שתעזור לכם להתחיל. לפני כל משחק, מערבבים את כל אבני הדומינו כשהם מופנים כלפי מטה ואז כל שחקן שולף אבן אחת, השחקן עם האבן עם המספר הגבוה יותר מתחיל (במקרה של תיקו שולפים שוב). כל שחקן לוקח כמות שווה של אבנים (השחקנים אינן מראים אחד לשני אילו אבני דומינו ברשותם). השחקן הראשון שם אבן דומינו כלשהי שברשותו על השולחן, לאחר מכן כל שחקן בתורו מוסיף אבן דומינו לאחת מהקצוות החופשיות של אבני הדומינו על השולחן כאשר הקצה של אבן הדומינו שהניח חייב להיות זהה לקצה אבן הדומינו שעל השולחן. בכל פעם ששחקן מניח אבן דומינו עם שני מספרים זהים הוא מקבל תור נוסף. נוצר טור (לא משנה לאיזה כיוון) וניתן לשנות כיוונים בהתאם לקצוות השולחן וכד'. אם לשחקן אין אבן דומינו שאחד הקצוות שלה מתאימים לקצוות חופשיים של אבני הדומינו על השולחן מדלגים על תורו והתור עובר ליריב, אם אף שחקן אינו יכול להניח את האבנים שלו המשחק נגמר. ניתן לשחק את המשחק עם ניקוד ולספור את הנקודות על פי המספרים של אבני הדומינו שהשחקנים הניחו על השולחן.
איכות הסביבה >> איכות הסביבה - כללי >> כללי

31/07/2010 12:16:49
כתב מתחיל

התיק של הילדה כל הזמן נהרס? נמאס מההדפסי דמויות של בארבי ודורה תמיד? כאן תוכלו לעצב תיק בסגנון האישי שלכם!
משחקים, תחביבים ויצירה >> יצירה (ויצירה לילדים) >> מידע כללי בנוגע ליצירה

30/07/2010 22:10:25
כתב מתחיל

דמקה הוא משחק אסטרטגיה ל2 שחקנים. מטרת המשחק היא ל"אכול" את כל הכלים של היריב שלכם על ידי דילוג מעליהם, לפני שהוא "יאכל" את שלכם. כל שחקן יושב מול יריבו כשלכל אחד 12 כלים. ניתן להזיז אותם משבצת אחת בתור ורק באלכסון. בחלק הראשון במשחק, הכלים ינועו תמיד לכיוון היריב ולא לאחור. אם כלי של היריב נמצא באלכסון לכלי שלך וקיימת משבצת ריקה מעבר לכלי שלו (גם באלכסון) השחקן מוכרח לדלג מעליו ולהסיר אותו מהלוח. אם לא ידלג מעליו יוצא הכלי של השחקן. על השחקן לשרשר את מהלך ה"אכילה" כל עוד ניתן. ברגע שכלי מגיע לשורה האחרונה של המשבצות בלוח הוא מוכתר כמלך ע"י הנחת כלי נוסף מאותו צבע על אותו הכלי. כעת אותו הכלי יוכל לנוע באלכסון גם קדימה וגם אחורה ללא הגבלה על כמות המשבצות לנוע עליהן. חל עליה חובת ה"אכילה" במידה וקיים כלי של היריב בנתיב שלה שניתן "לאכול" אותו. השחקן הראשון "לאכול" את כל הכלים של יריבו ניצח, ניתן לנצח גם על ידי כך שליריב אין יותר לאן לנוע. בדמקה אפשר גם להגיע למצב של תיקו כאשר הכלים על השולחן אינם מספיקים להגיע לנצחון וכאשר מצב מסוים חוזר על עצמו 3 פעמים.
משחקים, תחביבים ויצירה >> צעצועים >> צעצועים כללי

29/07/2010 18:46:11
כתב מתחיל

המטרה במשחק הקלאסי סוליטייר גולות הוא להוציא כמה שיותר גולות. מוציאים גולות ע"י "דילוג" של גולה אחת מעל לשניה,הגולה שדלגו מעליה תוצא החוצה (בדומה לדמקה). ניתן לדלג בצורה אופקית או אנכית. המטרה הסופית היא להשאר עם גולה 1 בלבד.
משחקים, תחביבים ויצירה >> יצירה (ויצירה לילדים) >> מידע כללי בנוגע ליצירה

04/07/2010 23:41:11
כתב מתחיל

הפכו את המתנה הבאה שלכם למיוחדת עם פרח מסרטי אריזה. זו דרך מעולה להשתמש בסרטי אריזה ששמרתם ממתנות או שניתן להכין אותם ממגזינים ישנים, עיתונים או כל נייר אחר (מצוין למחזור הניירות הישנים בבית).
איכות הסביבה >> איכות הסביבה - כללי >> כללי

30/06/2010 23:07:20
כתב מתחיל

מדריך זה יסביר איך להכין צמיד או טבעת נחמדה מנייר. יצירת הצמיד מצוינת לשעת יצירה עם הילדים.
אמנות >> אוריגמי (קיפולי נייר) >> אוריגמי ילדים

28/06/2010 18:47:18
כתב מתחיל

רוצים להכין משהו יפה עם הילדים שגם יעביר את הזמן וגם יוכל לקשט להם את החדר? זאת פעילות יצירה מהנה מאוד שגם משפרת את המוטוריקה העדינה של הילד.
משחקים, תחביבים ויצירה >> יצירה (ויצירה לילדים) >> מידע כללי בנוגע ליצירה

15/06/2010 10:41:24
כתב מתחיל

ציור טוב הוא הצעד הראשון ליצירת תמונה ריאליסטית. גריד קומפוזיציה עוזר למצוא מיקום טוב של האוביקט ופרופרציות נכונות. הדגמה זו טובה לאמנים מתחילים ולמתקדמים כאחד ומראה כמה קל להכין גריד קומפוזיציה בעזרת חומרים הנמצאים בכל בית
אמנות >> ציור >> מידע כללי בנוגע לציור

11/06/2010 12:41:53
כתב מתחיל

מדריך קצר המתאר כיצד להכין עפיפון פשוט. אינו דורש הרבה עבודה ומהווה פתרון מהיר וזול לשעשוע הילדים.
משחקים, תחביבים ויצירה >> צעצועים >> צעצועים כללי

03/06/2010 19:20:33
כתב מתחיל

מדריך זה מסביר כיצד לחתוך מעגל של בובות נייר.
משחקים, תחביבים ויצירה >> יצירה (ויצירה לילדים) >> מידע כללי בנוגע ליצירה
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.