• הרשם
מערכות הפעלה
מערכת ההפעלה הא הדרך שלנו לתקשר עם החומרה ועם תוכנות. מערכת ההפעלה היא מצרך חיוני בהפעלת המחשב. במאגר מדריכים זה קיימים מדריכים בנוגע למערכות הפעלה כמו לינוקס, ווינדוס ומק.

15/07/2012 13:24:00
כתב מתחיל

OS X Mountain Lion או בעיברית אריה הרים הינה מערכת ההפעלה החדשה של אפל אשר לפי השמועות תצא ממש בקרוב. כך תבדקו אם המק שלכם יוכל להריץ אותה.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

12/07/2012 12:10:15
כתב מתחיל

יש הרבה סיבות להעתיק את המחשב למכונה וירטואלית, אם אתם רוצים לעשות ניסויים על סביבת העבודה במחשב שלכם אבל לא רוצים לשנות שום דבר במחשב המקורי או שאתם מעוניינים לשכפל סביבת עבודה עבור מספר משתמשים. מדריך זה יסביר איך ניתן לעשות זאת בקלות ע"י שימוש בDisk2vhd של חברת Sysinternal. שימו לב שעל מנת להריץ את המכונה הוירטואלית יש צורך להוריד Virtual Machine Player כלשהו כמו Virtual PC של מיקרוסופט או אחד מהמוצרים של VMware (בכדי להריץ את הקובץ יש צורך תחילה להמיר אותו לVMDK).
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מידע כללי בנוגע למערכות הפעלה

24/06/2012 08:46:04
כתב מתחיל

אנשי קשר כפולים יכולים להופיע בין אם זה בגלל שינוי של כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, שם, או בגלל הכנסת איש קשר פעמיים. אם יש לך מק, בעזרת אפליקציית ספר הטלפונים קל מאוד למזג אנשי קשר כפולים ולאחר מכן להסיר באופן אוטומטי את הערכים כפולים, לנקות את רשימת אנשי קשר. בטרם נתחיל, אנו רוצים לקבל את פנקס הכתובות המעודכן ביותר של ה-iPhone או iPad, לכן בצעו סנכרון של האייפון/אייפד עם ה-iTunes .
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

20/06/2012 17:11:02
כתב מתחיל

בדפדפן ה-Safari של המק ישנה אופציה שימושית מאוד הנקראת "גלישה פרטית" (Private Browsing). אז מה זה בעצם גלישה פרטית? עיקרון זה מאפשר לך לגלוש באינטרנט מבלי להשאיר עקבות, לא נשמר דבר בהיסטוריה, מילוי אוטומטי או בחלון הורדות. בנוסף לא נשמר דבר בזיכרון המטמון. אפשרות זו שימושית במיוחד עבור מצבים רבים, במיוחד אם אתה במחשב ציבורי ועושה משהו פרטי, בודק את הדוא"ל או חשבון הבנק.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

20/06/2012 15:42:49
כתב מתחיל

איך למצוא כתובת IP של אתר לפי שמו
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

20/06/2012 10:22:35
כתב מתחיל

כל פעם שאתה משתמש ב-iCloud או iTunes לגבות את ה-iPhone או מכשיר iOS אחר, אנשי הקשר יגובו באופן אוטומטי עפ"י הגדרת ברירת המחדל . אם ברצונך לשמור גיבוי נוסף מחוץ ל- iTunes ו iCloud ללא ספק הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא עם פנקס הכתובות. פעולה זו תיצור קובץ vCard נייד המכיל את כל פרטי הקשר, זה יכול להיות מאוחסן בכל מקום בתור גיבוי ידני. ניתן גם לשלוח למכשירים אחרים לייבא טלפונים אחרים, מערכות הפעלה, לקוחות דואר אלקטרוני, ועוד.
אלקטרוניקה >> סלולר, טאבלטים וקוראי ספרים >> אייפונים ואייפדים (Iphone and Ipad)

15/05/2012 09:01:09
כתב מתחיל

ניתן להחביא הגדרות לא רצויות ב-System Preferences של המק מבלי להסיר אותם. אופציה זו יכולה להיות שימושית בכדי להגן על ההגדרות המחשב שלך מאורחים ילדים וכדומה, או על מנת להגביל "Users" מסוימים.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

15/05/2012 08:44:38
כתב מתחיל

אם אתה מוצא את עצמך משתמש ב- System Preferences מספיק פעמים , כדאי ליצור קיצור מקשים אוניברסלי על מנת לפתוח במהירות את לוח הבקרה. הנה איך לעשות את זה ב-Mac OS X:
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)

13/05/2012 13:28:02
כתב מתחיל

מערכת בקרה hyperic היא אחת מהמערכות הנפוצות ביותר הקיימות. הגידול המשמעותי בהיקף השימוש הוא בין היתר רכישתה ע"י vmware ולכן המערכת גם מתאימה כיום לניטור מערכות מבוססות vmware מדריך זה ידריך אותך כיצד לחבר שרת חדש לממשק hyperic קיים
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מידע כללי בנוגע למערכות הפעלה

17/02/2012 10:16:42
כתב מתחיל

Massages היא המחליפה של iChat. כלי חדש שמגיע ל- Mac OS X 10.8 Lion Mountain , היא מספקת את אותן תוכנות הודעות ללא הגבלה, עבור משתמשי ה-iPhone, iPod Touch, ו-iPad זה כבר קיים כרגע, אבל Massages מביאה את זה כמו שצריך על שולחן העבודה של המק. ב- Massages ניתן לשלוח תמונות, קטעי וידאו, קבצים מצורפים, אנשי קשר, אתרים ועוד, ללא כל SMS או דמי MMS, ואתה יכול ליזום וידאו FaceTime בלחיצת כפתור. בעוד תאריך שחרור Mac OS X 10.8 Lion Mountain הוא בקיץ , אתה לא צריך לחכות כדי להוריד Massages עבור Mac, אתה יכול להוריד בטא מתפקדת במלואה בחינם עכשיו. Massages בסופו של דבר יחליף את iChat, אבל כל השירותים iChat ותמיכה בפרוטוקול ממשיך לעבוד אותו הדבר. אתה עדיין יכול להשתמש בחשבונות iChat, AIM, Yahoo Messenger, Google Talk, ג'אבר, ו-Facebook. מה אתה מחכה? הורד הודעות עבור Mac בטא היום.
מחשבים >> מערכות הפעלה >> מק או אס(Mac OS)
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.