• הרשם
חיפוש עבודה
חיפוש עבודה הוא תהליך שדורש הכנה מראש, הקפדה על פרטים וראיה לעתיד. בכדי למצוא עבודה טובה, עליכם להכין קורות חיים, להגיש מועמדות לעבודה שמתאימה לכם ואפילו להפעיל קצת קשרים. כאן תוכלו למצוא מידע בנוגע לחיפוש עבודה.

12/10/2009 14:16:55
כתב מתחיל

לעבור ראיון עבודה בצורה טובה יכול להיות חשוב יותר לפעמים אפילו מקורות החיים שלכם, המראיין בד"כ מחפש מועמד שלא רק מתאים מקצועית אלא גם מתאים אישית. ראיונות הם החלק שבו המראיין בוחן את כל האספקטים של המועמד. במדריך זה נסביר כיצד כדאי להתנהג בראיון עבודה ומה מצפה לכם בפגישה מסוג זה.
עבודה וקריירה >> חיפוש עבודה >> מציאת משרה

09/10/2009 10:29:27
כתב מתחיל

מה זה בעצם בודק תוכנה או איש QA? תפקיד בודק התוכנה הינו לבדוק מוצר תוכנה ולדווח לתוכניתנים על תקלות (באגים). לאחר שהבודק עושה סבב בדיקות, מתקנים התוכניתנים את התקלות והתוכנה מוחזרת לבודק לסיבוב בדיקות נוסף, וכך חוזר חלילה.,עד שמחליטים שהתוכנה מוכנה לצאת ללקוח או למדפים. כדי להיות בודק תוכנה, לפעמים, יש צורך בהבנה עמוקה בתחום מסויים כמו: שרתים, תקשורת או שפת קוד כזו או אחרת, אך לא תמיד כך המקרה, לא תמיד יש צורך בידע מקדים. לפעמים גם הבנה כללית בתחום המחשוב מספיקה. במדריך זה נסביר מה הדרישות לתפקיד כזה ואיך אפשר להגדיל את הסיכויים להתקבל.
עבודה וקריירה >> מקצועות >> היי טק

05/09/2009 23:34:27
כתב מתחיל

מחפשים עבודה? רוצים להרשים את הבוס העתידי עוד לפניי שאפילו נפגשתם? קורות החיים זה הדרך לעשות זאת, הנה מדריך קצר לכתיבת קורות חיים בצורה נקייה ומקצועית.
עבודה וקריירה >> חיפוש עבודה >> קורות חיים
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.