• הרשם
רמקולים ומערכות שמע
לא צריך להיות חד אבחנה כדי להבדיל בין שמע טוב לשמע לא טוב. אבל לבחור רמקולים זה לא תהליך פשוט, צריך להעמיק וללמוד פרטים טכניים מסויימים בכדי לעשות את הבחירה הטובה ביותר. כאן תוכלו למצוא מידע בנוגע לרמקולים מכל הסוגים: רמקולים למחשב, רמקולים לאוטו, רמקולים לקולנוע ביתי, מגברים וכו'.

31/12/2012 20:41:42
כתב מתחיל

רוצים לשמוע את "קול הילדים" כשאתם בדרך, או בחדר הילדים, או על חוף הים? כך עושים זאת:
אלקטרוניקה >> סלולר, טאבלטים וקוראי ספרים >> אייפונים ואייפדים (Iphone and Ipad)

28/08/2011 11:54:07
כתב מתחיל

סטרימר (בעברית: מזרים מדיה) זה הפתרון החדש לחווית הצפיה הביתית, זה קופסא קטנה (בד"כ) שמניחים ליד הטלוויזיה בדיוק כמו הדי וי די והוידאו (כן, אני יודע שיש לכם וידאו, הגיע הזמן להפטר ממנו) ובעזרת חיבור לרשת הביתית שלכם הוא מעביר בזמן אמת את תכני המדיה מהמחשב שלכם ישירות לטלוויזיה, בלי להסתבך ולהסתרבל בהעברת קבצים ידנית כמו איזה צ'יקמוק ולבזבז דקות יקרות מהחיים. סטרימר הוא לא מכשיר יקר (יחסית) והוא יחסוך ממכם הצבת מחשב ליד הטלוויזיה שיפגע בפאנג שוואי של הבית. במדריך זה אנסה לעזור לכם לבחון את השיקולים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם בוחרים סטרימר (מזרימדיה).
אלקטרוניקה >> טלוויזיות >> מידע כללי בנוגע לטלוויזיות

08/06/2009 20:56:15
כתב מתחיל

אין משהו מספק יותר מלשמוע מוסיקה באיכות גבוהה או לשחק במחשב ולשמוע פיצוצים ויריות כאילו הכל מתרחש מעל הראש שלכם. החוויה שלכם מול המחשב יכולה להשתפר פלאים בעזרת רמקולים טובים. צריך רק לדעת לבחור אותם.
מחשבים >> חומרה >> מחשבים אישיים
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.