• הרשם
מערכות יחסים
העזרו בבקלות בכדי למצוא טיפים בנוגע לדייטים, מערכות יחסים ואהבה. בין אם זה מערכות יחסים בעבודה, לימודים או סתם קשר קצר, תוכלו למצוא מידע שיוכל לעזור לכם להבין קצת יותר את המצב.

21/06/2021 14:43:54

אין כמעט מי שלא רוצה לשפר ולחזק את הביטחון העצמי שלו. יש גם כאלו שמפגינים לכאורה ביטחון עצמי גבוה, אבל עמוק בפנים עדיין מרגישים חוסר ביטחון והערכה עצמית אז איך עושים את זה בצורה פשוטה בלי ללכת לסדנה מיוחדת של אלפי שקלים? הנה חמישה הרגלים של אנשים עם ביטחון עצמי גבוה. אם תצליחו לסגל לעצמכם אחד או יותר מההרגלים, תתחילו להרגיש בטוחים יותר להמשיך הלאה.
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> מידע כללי על מערכות יחסים

07/09/2016 16:00:56
כתב מתחיל

תפיסת הגוף שלנו, וכיצד הוא צריך להיות ולהראות, מושפעת מפיקוח חברתי. פיקוח חברתי על הגוף קיים בכל החברות האנושיות. בחברות פשוטות, מדובר בפיקוח ישיר וגלוי, שחוסר-ציות לו מביא לענישה מצד הקהילה. גם בחברה המודרנית קיים פיקוח על הגוף , אך בצורה עקיפה ומוסווה יותר, כך שהיחיד מצוי רוב הזמן באשליה כאילו הוא או היא מפקחים בעצמם ומרצונם על גופם וקובעים את הופעתם החיצונית. אך למעשה, גם בחברה המודרנית קיימים ופועלים מנגנוני פיקוח שונים ומגוונים על הגוף, בהתאם לצו החברה והתרבות, המעמד והאופנה.
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> מידע כללי על מערכות יחסים

02/11/2015 23:14:29
כתב מתחיל

הזכרון שלי רוצה להתמלא במילים ספונטניות בזהויות מטפיסיות
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> מידע כללי על מערכות יחסים

28/10/2015 23:47:35
כתב מתחיל

שינויים בחיים ככלל, מצריכים מאיתנו פרק זמן להסתגל למציאות חדשה, על אחת כמה וכמה כאשר השינויים מתרחשים בגילאים מבוגרים יותר. המעבר לדיור המוגן מהווה שינוי משמעותי בחיי האדם, המאלץ אותו להיפרד מסביבת המגורים בה חי במשך שנים רבות. הפרידה, כך הוכח זה מכבר במחקרים פסיכולוגיים, מצריכה מהאדם משאבים נפשיים רבים, ויש הטוענים שהיא מעוררת תחושות ורגשות הזהים לאלו המתעוררים בעקבות אבל.
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> מידע כללי על מערכות יחסים

08/11/2012 14:31:05
כתב מתחיל

טובים ורבים ניסו לענות על השאלה עתיקת היומין – איך אני יכולה לדעת האם בן הזוג שלי הוא "האחד"? האם הזוגיות שלי תצליח? אינספור חוקרים ומחקרים חיפשו אחר התשובה אבל כל המאמצים לא העלו תשובה אחת וודאית לשאלה "מה הסיכוי שלנו להצליח יחד". פה צוות בקלות החליט להתערב. המדריך הבא יספק לכם כלי עוצמתי ומתמטי לבדוק את אחוזי ההתאמה שלכם עם בן הזוג הנוכחי שלכם או עם בן זוג פוטנציאלי
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> מידע כללי על מערכות יחסים

03/02/2012 21:58:17
כתב מתחיל

עוד מעט מגיע חג האהבה ובטח לכולן יש חשק לעשות משהו קצת שונה, קצת מיוחד יותר. אז הינה! השינוי מתחיל בדברים הקטנים :)
אופנה וסטייל >> יופי >> ציפורניים ולקים מגניבים

12/07/2011 21:44:10
כתב מתחיל

הברמן הוא הדמות הנחשקת שכולם רוצים להיות וכולם רוצים להיות איתו. אך בסופו של יום הסנדלר הולך יחף ומסתבר שברמנים רבים בכלל לא יודעים איך להתחיל עם בחורה שבאמת מוצאת חן בעיניהם. איך להתחיל עם בחורות לא לומדים בקורס ברמנים.
מערכות יחסים ומשפחה >> מערכות יחסים >> דייטים

07/03/2011 11:03:07
כתב מתחיל

אז החלטתם שזה הזמן למצוא בן\בת זוג ואתם לא יודעים מהיכן להתחיל. אתרי הכרויות און ליין הן מקום מצוין למצוא בן או בת זוג מכיוון שהם לרוב מאפשרים לכם לבחור את התכונות שאתם מחפשים באדם השני. מדריך זה יתן לכם איזשהו מושג כללי לגביי אתרי הכרויות און ליין.
מחשבים >> אינטרנט >> כללי אינטרנט

13/12/2010 23:16:35
כתב מתחיל

תמיד חשבת איך לשבת על החוף ולהביא את הבחורות שיישמעו אותך מנגן על הגיטרה ואז אתה מפחד לנגן או שלא יודע מה לנגן כי אתה חושב שזה לא מספיק טוב ??? תישארו איתי....
אמנות >> מוסיקה >> גיטרות

30/09/2010 19:50:29
כתב מתחיל

פייסבוק זו הרשת החברתית הגדולה בעולם, לא מזמן היא הגיעה לחצי מיליארד משתמשים. יש סיבה לכך, כיף להתעדכן במה חברים שלכם עושים ולעדכן אותם במה שאתם עושים. אך לפעמים אנחנו חוצים את הגבול ומגיעים למצב בו הפייסבוק הופך להתמכרות. מדריך זה לא יוציא לכם את הכיף מפייסבוק אלא רק ינסה לנתב אתכם הרחק מההתמכרות.
מחשבים >> אינטרנט >> רשתות חברתיות
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.