• הרשם
רפואה אלטרנטיבית
עולם הרפואה האלטרנטיבית הוא עולם מעניין. רפואה אלטרנטיבית כוללת דיקור סיני, מדיטציה, רפלקסולוגיה ועוד. יש הטוענים שרפואה אלטרנטיבית יכולה לפתור בעיות שרפואה מערבית לא יכולה. כאן תוכלו למצוא מידע בנוגע לנושא המרתק הזה.

13/09/2018 12:40:32
כתב מתחיל

יתר לחץ דם הוא אחד מהמצבים הרפואיים השכיחים ביותר כיום ולפי ההערכות כל אדם חמישי מעל גיל 18 סובל ממנו (אם כי לרוב הוא יתפתח אצל אנשים מעל גיל 30). הסימפטומים המרכזיים הם כאבי ראש, סחרחורת, עייפות, לחץ ראייתי ובעיות ראייה, קוצר נשימה, כאבים בחזה וקשיים בזיכרון או חוסר ריכוז. הטיפול המערבי ביתר לחץ דם כולל שימוש בתרופות שמטרתן להוריד את לחץ הדם, אך מדובר בתרופות מרשם להן לא מעט טיפול לוואי.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 12:06:16
כתב מתחיל

אחד מהטיפולים החדשניים יותר בתחום האורתופדיה, הינו ללא ספק טיפול בגלי הלם במכון אורתופדי. יש לשלב טיפול זה, כחלק ממערך שיקום. כל מטופל, חייב בתכנית טיפולית שתתאים למצבו הבריאותי. ישנן שיטות טיפול שונות ששייכות לפיזיותרפיה שמתאימות למשל לספורטאים מקצועיים, חובבי ספורט ועוד. טיפולים כגון גלי הלם, מתאימים כהחלפה לטיפולי פיזיותרפיה ארוכים וישנם מקרים שטיפולים אלה, מונעים את הצטרך בניתוח. ישנם טיפולים האורכים בין 20-40 דקות ומי שיגיע לטיפולים, מיד כאשר הוא חש בכאבים, יוכל למנוע את החמרת המצב.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 12:04:12
כתב מתחיל

ישנם אנשים שסובלים מבעיות אורטופדיות שונות, כגון בעיות בכף הרגל כמו אנשים שעובדים הרבה שעות על הרגליים, אם אחיות או זבנים וכדומה. ע מנת להקלת עומס יתר על כפות הרגליים, ניתן לרכוש מדרסי מדף שיתאימו לכפות הרגליים, או לחלופין, להזמין מדרסים בהתאמה אישית, על פי המלצתו של הרופא האורטופד. מדרסים הם ללא ספק אביזר אורטופדי נפוץ, אשר מאפשר איכות חיים גבוהה יותר והקלה על כאבים וכן, שיפור היציבות.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 12:02:02
כתב מתחיל

כולנו יודעים שאם אנו מזניחים בעיות אורטופדיות, זה יתנקם בנו ולא נוכל לבצע אורח חיים רגיל. לשם כך, ישנם מוצרים אורטופדיים כך שיקלו על מחושים שונים בגופכם. למשל אחת הבעיות האורטופדיות הנפוצות, היא עקמת בגב שמצריכה חגורה, היות ועקמת זו, אינה פוסחת על אף גיל וכאשר קיים חשש לעקמת, יש להגיע אל האורטופד, על מנת שיאבחן כי היא קיימת ומשם למכון האורטופדי, אשר יתאים את החגורה המתאימה. לכל בעיה אורטופדית, יש להתאים את המוצר האורטופדי שיתאים לה ובאופן אינדיבידואלי.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/12/2017 11:54:43
כתב מתחיל

ההתנהלות היומית שלנו, במיוחד לאלה העובדים שעות רבות במשרד, עשויה לגרום לנו לכאבים שונים בגב ובצוואר. גם אנשים שאינם מודעים לכך, שיש להם בעיות ביציבה, עשויים להיות בעלי קשיים בהליכה, בעיות בגב ובאזורים שונים בגוף. יש להגיע עם הופעת הכאבים לרופא אורטופד, כאשר לאחר האבחון, ישלח אתכם אל מכון אורטופדי מומלץ
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

22/06/2015 12:23:59
כתב מתחיל

מדריך והמלצות לטיפול בפצעי בגרות ואקנה: על מה להקפיד כדי להקל על התופעה, איך ניתן לטפל בפצעונים באופן טבעי, ומה בשום פנים ואופן אסור לעשות?
בריאות ורפואה >> סימפטומים וטיפולים >> עור

16/02/2012 20:05:35
כתב מתחיל

ממש לא חייבים לטפל בבעיות קשב וריכוז באמצעות תרופות. יש גם חלופות.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

21/07/2011 16:55:58
כתב מתחיל

זזים מצד לצד בלילה? בוהים בתקרה שעות לפני שאתם נרדמים, מדריך זה ינסה לפתור לכם את הבעיה ולעזור לכם להרדם.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> אחר

28/04/2011 22:12:35
כתב מתחיל

נמאס לכם שהרפואה על הפנים, שהחינוך רע, ושכל שני וחמישי מכניסים עוד פוליטיקאי לכלא ? מדריך זה יסביר איך לשנות את המדינה (קצת) ובקלות - תוכנית הבראה למדינות עולם שלישי מתקדמות.
איכות הסביבה >> איכות הסביבה - כללי >> כללי

28/02/2011 22:56:55
כתב מתחיל

החיים המודרניים מביאים איתם המון לחץ, תסכול וחרדות - כל הבעיות האלו גורמות לנו להיות עצובים וטרודים. לפעמים אנו חושבים שהיום לא ארוך מספיק, שאין לנו מספיק שעות ביממה, ובכן, מדיטציה יכולה לעזור לכל הבעיות האלו - תרגילי הנשימה והמדיטציה המוסברים במדריך (10-15 דקות) יראו לכם כיצד תוכלו לנקות את מוחכם מטרדות ומלחץ ותעזור לכם לחשוב בצורה צלולה יותר ובכך לחסוך לכם שעות ביום. אם תקפידו לעשות את המדיטציה הזו כל יום, סביר שתהפכו מטרודים לרגועים, מעצובים למאושרים, מחשבות שליליות יהפכו למחשבות חיוביות ובונות ובעיקר תהפכו צלולים יותר.
בריאות ורפואה >> רפואה אלטרנטיבית >> מדיטציה
כל הזכויות שמורות © בקלות - מדריכים לכל צורך 2014.